spot_img

Předplatné

Nejsme jenom internetový portál o bydlení, ale vydáváme i časopis, kde naleznete inspiraci, jak udělat své bydlení ještě útulnější, modernější a krásnější. Předplaťte si náš časopis o bydlení a získejte inspiraci pro Váš domov. Každé dva měsíce dostanete poštou nebo elektronicky časopis, který Vám přinese ty nejnovější trendy v oblasti interiérového designu, bytového vybavení a bydlení v bytovém domě.

Proč si objednat předplatné?

V časopisu najdete

Návody a rady: Naučíte se, jak vytvořit dokonalý domov díky našim praktickým návodům na zařízení, vybavení a organizaci prostoru.

Fotogalerie a inspirace: Můžete obdivovat krásné fotografie moderních bytů a domů, které Vám poslouží jako zdroj inspirace pro Vaše vlastní bydlení.

Realizace projektů: Sledujte příběhy lidí, kteří proměnili své obydlí díky našim tipům a nápadům.

Nikdy nezmeškáte žádné číslo: Předplatit časopis znamená, že budete mít vždy přístup k nejnovějším informacím o bydlení.

Nechejte se inspirovat a udělejte z vašeho domova místo, kde se budete cítit naprosto skvěle.

Předplaťte si náš časopis o bydlení a získejte okamžitý přístup k nejlepším tipům a trikům pro moderní bydlení!

Tištěné předplatné

Elektronické předplatné

SLEVOMAT předplatné

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Doporučené články

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Možnosti inzerce

Možnosti reklamy Nejsme jenom internetový portál o bydlení, ale vydáváme i časopis, kde naleznete inspiraci, jak udělat své bydlení ještě útulnější, modernější a krásnější. Cílovou...

Prodejní místa časopisu Bydlení mezi panely

Prodejni-mista-Bydleni-mezi-panely-1Stáhnout

Základní informace

Časopis BYDLENÍ MEZI PANELY je praktickým průvodcem bydlením. Přináší nápady a inspirace pro bydlení i rekonstrukce nejen v panelovém bytě. Časopis BYDLENÍ MEZI PANELY je exkluzivní barevný dvouměsíčník,...