spot_img

Úspěšná instalace dveří

Jak byste charakterizoval poměr ceny a kvality dveří od vaší společnosti? Na to jsme se zeptali Jiřího Vyklického, jednatele společnosti HT dveře.

Naše dveře jsou tzv. 3v1, což znamená, že splňují bezpečnostní třídu 3, která je uznávaná pojišťovnami. Mají protipožární certifikaci EI30 a ároveň nejvyšší protihluk na trhu 44 dB. Cena tedy odpovídá těmto parametrům. Snažíme se sledovat trh a být stále nejvýhodnější a cenově dostupní všem zákazníkům. Udělali jsme výhodný balíček pro naše zákazníky, aby cena byla jasná, aby obsahovala vše, co má a zákazník už neřešil jiné příplatky. Proto také máme možnost rozdělení ceny do tří splátek.

Máte zkušenosti s realizací v panelových bytech, můžete nám nějakou přiblížit?

Jako firma specializující se na bezpečnostní a protipožární dveře jsou pro nás panelové byty každodenní náplní. Naši montéři zvládnou za jeden den i dvoje dveře v panelovém domě.

Montéři přijíždějí na místo kolem 7:30 ráno, nachystají si a vynosí si veškeré potřebné nářadí. Vše si na místě zkontrolují a práci začínají likvidací původní zárubně, následuje zapravení a přichystání zdiva na zárubeň novou. Zárubeň se nejen kotví šrouby do panelu, ale také se zalívá do betonu, což považujeme za důležitý krok. Křídlo dveří si montážníci zařezávají na místě dle stávající výšky. Do podlah tak například vůbec nezasahují. Poté už křídlo osadí, vše doladí a zednicky zapraví.

Zákazníci se nemusí montáže bát. Naši montéři jsou pravidelně školeni, vše si zakrývají a po sobě i uklidí. Celá montáž v panelovém domě je velmi rychlá a kolem třinácté hodiny už zákazník má nové, plně funkční dveře.

Poskytujete zákazníkům speciální servis?

Samozřejmě. Servis je nedílnou součástí správně fungující firmy. Záruka na dveře je ze zákona klasicky dva roky. Přičemž nabízíme i prodlouženou záruku až na 10 let, kterou si zákazník může připlatit. Když je s dveřmi nějaký problém, funguje na našem webu „servisní a reklamační formulář“. Snažíme se každý problém vyřešit co nejdříve ke spokojenosti zákazníka. Proto máme vyhrazeného servisního technika, který si se zákazníkem domluví termín nápravy. Snažíme se naše služby stále zlepšovat a posouvat se, nově proto nyní oslovujeme e-mailem naše zákazníky před koncem záruky, zda nevyžadují servis dveří.

Proč se vyplatí investovat do bezpečnostních dveří?

Myslím, že každý z nás se doma chce cítit v bezpečí, v pohodlí a tak nějak izolovaný od vnějšího světa. Když přijdu domů unavený z práce, chci se zavřít za dveře a mít klid na svoji rodinu. Proto je důležité mít kvalitní dveře, díky kterým máte dobrý pocit a jste rádi doma. Naše bezpečnostní dveře mají obrovskou výhodu v tom, že jsou zároveň vysoce protihlukové. To, že sousedi neslyší vás a vy neslyšíte je, je další komfort navíc, na který si rádi zvyknete.

Lidé investují spousty peněz za vybavení do bytu a přitom kvalitní dveře jsou doménou každého domu či bytu. Vaši rodinu a majetek drží v bezpečí. Navíc tato investice bývá už na celý život. A proto si myslím, že jsou to kvalitně utracené peníze, které dávají smysl.

Máte nějaké univerzální rady, jak vybrat kvalitní vstupní dveře do bytu?

Určitě je dobré vybrat takové dveře, které splňují potřebné certifikace a pojišťovna na ně bere ohled. Bezpečnostní dveře by měly splňovat nejméně bezpečnostní třídu 3. Zároveň s bezpečností jdou ruku v ruce protipožární vlastnosti. Doporučuji se tedy zaměřit hlavně na tyto dva důležité ukazatele.

Ptal se: Martin Chára

Foto: HT dveře

Doporučené články

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Třetí číslo časopisu Bydlení mezi panely již na stáncích

Letošní třetí číslo časopisu Bydlení mezi panely je už k dispozici na novinových stáncích i v kamenných prodejnách. Dočtete se v něm, jaké jsou aktuální novinky a trendy v oblasti...

Mikrobyt pro dva

Svoje startovací bydlení si mladý pár vybral v garsonce v rekonstruovaném vila domě na Praze 9. Investoři si přáli mít plně vybavenou kuchyni, maximum úložných prostor, a hlavně...

Walk In! Vstupte!

Užijte si sprchování bez bariér a prostorových omezení. S novými sprchovými kouty Walk In Air od RAVAK získáte praktické řešení vhodné takřka do každé koupelny. Sprchové kouty Air dostaly...

Interiérem roku se stala rekonstrukce domu v Kutné Hoře

Absolutním vítězem devátého ročníku ocenění Interiér roku 2023 se stala výjimečná rekonstrukce nazvaná Nová identita domu v Kutné Hoře. Autory jsou Jan Holub a Tomáš Hanus...

SANAKRYL TOP Thermo

V dnešní době klimatických změn se klade stále větší důraz na zateplení staveb proti úniku tepla a snížení tepelných ztrát. Se zvyšujícím se počtem tropických dní...