spot_img

Úspěšná instalace dveří

Jak byste charakterizoval poměr ceny a kvality dveří od vaší společnosti? Na to jsme se zeptali Jiřího Vyklického, jednatele společnosti HT dveře.

Naše dveře jsou tzv. 3v1, což znamená, že splňují bezpečnostní třídu 3, která je uznávaná pojišťovnami. Mají protipožární certifikaci EI30 a ároveň nejvyšší protihluk na trhu 44 dB. Cena tedy odpovídá těmto parametrům. Snažíme se sledovat trh a být stále nejvýhodnější a cenově dostupní všem zákazníkům. Udělali jsme výhodný balíček pro naše zákazníky, aby cena byla jasná, aby obsahovala vše, co má a zákazník už neřešil jiné příplatky. Proto také máme možnost rozdělení ceny do tří splátek.

Máte zkušenosti s realizací v panelových bytech, můžete nám nějakou přiblížit?

Jako firma specializující se na bezpečnostní a protipožární dveře jsou pro nás panelové byty každodenní náplní. Naši montéři zvládnou za jeden den i dvoje dveře v panelovém domě.

Montéři přijíždějí na místo kolem 7:30 ráno, nachystají si a vynosí si veškeré potřebné nářadí. Vše si na místě zkontrolují a práci začínají likvidací původní zárubně, následuje zapravení a přichystání zdiva na zárubeň novou. Zárubeň se nejen kotví šrouby do panelu, ale také se zalívá do betonu, což považujeme za důležitý krok. Křídlo dveří si montážníci zařezávají na místě dle stávající výšky. Do podlah tak například vůbec nezasahují. Poté už křídlo osadí, vše doladí a zednicky zapraví.

Zákazníci se nemusí montáže bát. Naši montéři jsou pravidelně školeni, vše si zakrývají a po sobě i uklidí. Celá montáž v panelovém domě je velmi rychlá a kolem třinácté hodiny už zákazník má nové, plně funkční dveře.

Poskytujete zákazníkům speciální servis?

Samozřejmě. Servis je nedílnou součástí správně fungující firmy. Záruka na dveře je ze zákona klasicky dva roky. Přičemž nabízíme i prodlouženou záruku až na 10 let, kterou si zákazník může připlatit. Když je s dveřmi nějaký problém, funguje na našem webu „servisní a reklamační formulář“. Snažíme se každý problém vyřešit co nejdříve ke spokojenosti zákazníka. Proto máme vyhrazeného servisního technika, který si se zákazníkem domluví termín nápravy. Snažíme se naše služby stále zlepšovat a posouvat se, nově proto nyní oslovujeme e-mailem naše zákazníky před koncem záruky, zda nevyžadují servis dveří.

Proč se vyplatí investovat do bezpečnostních dveří?

Myslím, že každý z nás se doma chce cítit v bezpečí, v pohodlí a tak nějak izolovaný od vnějšího světa. Když přijdu domů unavený z práce, chci se zavřít za dveře a mít klid na svoji rodinu. Proto je důležité mít kvalitní dveře, díky kterým máte dobrý pocit a jste rádi doma. Naše bezpečnostní dveře mají obrovskou výhodu v tom, že jsou zároveň vysoce protihlukové. To, že sousedi neslyší vás a vy neslyšíte je, je další komfort navíc, na který si rádi zvyknete.

Lidé investují spousty peněz za vybavení do bytu a přitom kvalitní dveře jsou doménou každého domu či bytu. Vaši rodinu a majetek drží v bezpečí. Navíc tato investice bývá už na celý život. A proto si myslím, že jsou to kvalitně utracené peníze, které dávají smysl.

Máte nějaké univerzální rady, jak vybrat kvalitní vstupní dveře do bytu?

Určitě je dobré vybrat takové dveře, které splňují potřebné certifikace a pojišťovna na ně bere ohled. Bezpečnostní dveře by měly splňovat nejméně bezpečnostní třídu 3. Zároveň s bezpečností jdou ruku v ruce protipožární vlastnosti. Doporučuji se tedy zaměřit hlavně na tyto dva důležité ukazatele.

Ptal se: Martin Chára

Foto: HT dveře

Doporučené články

Konference TZB-info Rekonstrukce a provoz bytových domů 2023

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Jak si nezničit kuchyň a zdraví

Věděli jste, že nedostatečným odsazením kuchyňské linky může dojít ke kondenzaci vlhkosti a vytvoření nebezpečných plísní? Víte, že v okolních státech západní Evropy se mění kuchyňský...

Kytky, které čistí vzduch

Vytvořte si doma prales, ve kterém se vám bude dobře dýchat… některé květiny totiž mají velmi užitečnou vlastnost – umí filtrovat ze vzduchu škodlivé...

Radiátor jako šikovná příčka v koupelně

Když se řekne koupelnový radiátor, většině lidí se vybaví chromovaný žebřík pod náporem mokrých ručníků. Ti odvážnější si představí totéž v barevném provedení. Málokdo však...

Tři boxy z Packwallu v otevřeném prostoru

Malý byt v proseckém paneláku z konce šedesátých let minulého století doposud nebyl výrazněji upravován. Byt je vymezen z východní strany lodžií přes celou šířku dispozice, západní...

Marie Michaela Šechtlová – Přijít věcem na kloub

Tu vlastnost dostala Marie Šechtlová „do vínku“ od svých předků, kteří v několika generacích posouvali kupředu úroveň umělecké fotografie v Táboře. Marie nevykročila jejich cestou, ale...
Zehnder Tetris