spot_img

Mobitex představí trendy nábytek pro dům i zahradu

Jak bydlet stylově? Na to odpoví veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se uskuteční od 29. února do 3. března na brněnském výstavišti.

Nejnovější trendy

Návštěvníky Mobitexu čekají nejnovější trendy ve vybavení domácností. Prohlédnou si třeba sedací soupravy od společnosti H-interier nebo Bytcentrum, které si mohou přizpůsobit na míru, nová relaxační křesla i další nábytek do obývacího pokoje, například od rodinné firmy JECH CZ. Majitelé menších bytů určitě uvítají prezentaci sedaček SofaBed, které se za pár sekund promění na pohodlnou postel vhodnou pro každodenní spaní.

Kvalitní nábytek

Chybět nebude ani kvalitní nábytek z masivního dřeva od společnosti JELÍNEK – výroba nábytku, vybavení do jídelen představí Rott Design a nábytek do ložnice společností Postelia a Naturbeds. O to, aby byl dům správně zabezpečený, se pak postará firma ADLO, která přiveze tepelně-izolační bezpečnostní dveře.

Vystavovatel ze Slovenska

Největší výrobce kuchyňského nábytku na Slovensku společnost DECODOM přiveze kuchyně FAMILY, ale v nabídce má také nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských a studentských pokojů, předsíní a pracovních místností. Výjimečné interiérové kousky budou k vidění v expozici společnosti JV Pohoda, která se specializuje na luxusní a designový zahraniční nábytek.

Pohodlí na zahradě či terase zajistí nábytek od společnosti Doppler. Pomyslnou třešničku na dort pro relaxaci v podobě celoroční vířivky představí firma Softub. Ta přiveze i bezdýmové ohniště ideální pro chladnější letní večery strávené venku.

MOBITEX se letos uskuteční s veletrhy Motosalon a ProDítě. Právě díky souběhu s druhou jmenovanou akcí bude pozornost upřená i na nejmenší. Například rodinná firma DELSO bude prezentovat dětské rostoucí stoly a židle. Neopomene ani dospělé, kterým nabídne výškově nastavitelné stoly či zdravotní kancelářské židle.

Na děti se zaměří také soutěžní přehlídka GRAND PRIX MOBITEX, jejímž tématem je Dětský nábytek a hračka. Studenti odborných škol představí nábytek, bytové doplňky či hračky určené pro nejmenší.

Bezplatné poradenské centrum

Návštěvníky čeká bezplatné poradenské centrum. Těm, kdo potřebují poradit se zařízením svého bytu, poskytnou v rámci Mobitexu konzultaci interiérové designérky.

Text: Markéta Kamenická
Foto: BVV

Veletrh MOBITEX se uskuteční na brněnském výstavišti od 29. února do 3. března v pavilonu G2. Otevřeno má od 9 do 18 hodin, v neděli zavírá o hodinu dříve. Vstupné lze zakoupit on-line i na místě. Lístek je zároveň platný i na veletrh ProDítě, který se ale koná pouze do soboty.

Doporučené články

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Walk In! Vstupte!

Užijte si sprchování bez bariér a prostorových omezení. S novými sprchovými kouty Walk In Air od RAVAK získáte praktické řešení vhodné takřka do každé koupelny. Sprchové kouty Air dostaly...

Interiérem roku se stala rekonstrukce domu v Kutné Hoře

Absolutním vítězem devátého ročníku ocenění Interiér roku 2023 se stala výjimečná rekonstrukce nazvaná Nová identita domu v Kutné Hoře. Autory jsou Jan Holub a Tomáš Hanus...

SANAKRYL TOP Thermo

V dnešní době klimatických změn se klade stále větší důraz na zateplení staveb proti úniku tepla a snížení tepelných ztrát. Se zvyšujícím se počtem tropických dní...

Unikátní asistence a podpora ekologických investic

„Kromě vylepšených i zcela nových asistenčních služeb, podstatného navýšení či úplného zrušení většiny limitů plnění, nabízíme třeba mimořádnou inflační garanci nebo unikátní ekologický benefit,“ představuje novinky...

Ložnice – místo pro komfortní spánek

Ložnice je místem, kde se chcete cítit příjemně a uvolněně. Abyste si mohli dopřát komfortní spánek, neobejdete se bez kvalitních lůžkovin, jako jsou polštáře a přikrývky....