spot_img

Mobitex představí trendy nábytek pro dům i zahradu

Jak bydlet stylově? Na to odpoví veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se uskuteční od 29. února do 3. března na brněnském výstavišti.

Nejnovější trendy

Návštěvníky Mobitexu čekají nejnovější trendy ve vybavení domácností. Prohlédnou si třeba sedací soupravy od společnosti H-interier nebo Bytcentrum, které si mohou přizpůsobit na míru, nová relaxační křesla i další nábytek do obývacího pokoje, například od rodinné firmy JECH CZ. Majitelé menších bytů určitě uvítají prezentaci sedaček SofaBed, které se za pár sekund promění na pohodlnou postel vhodnou pro každodenní spaní.

Kvalitní nábytek

Chybět nebude ani kvalitní nábytek z masivního dřeva od společnosti JELÍNEK – výroba nábytku, vybavení do jídelen představí Rott Design a nábytek do ložnice společností Postelia a Naturbeds. O to, aby byl dům správně zabezpečený, se pak postará firma ADLO, která přiveze tepelně-izolační bezpečnostní dveře.

Vystavovatel ze Slovenska

Největší výrobce kuchyňského nábytku na Slovensku společnost DECODOM přiveze kuchyně FAMILY, ale v nabídce má také nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských a studentských pokojů, předsíní a pracovních místností. Výjimečné interiérové kousky budou k vidění v expozici společnosti JV Pohoda, která se specializuje na luxusní a designový zahraniční nábytek.

Pohodlí na zahradě či terase zajistí nábytek od společnosti Doppler. Pomyslnou třešničku na dort pro relaxaci v podobě celoroční vířivky představí firma Softub. Ta přiveze i bezdýmové ohniště ideální pro chladnější letní večery strávené venku.

MOBITEX se letos uskuteční s veletrhy Motosalon a ProDítě. Právě díky souběhu s druhou jmenovanou akcí bude pozornost upřená i na nejmenší. Například rodinná firma DELSO bude prezentovat dětské rostoucí stoly a židle. Neopomene ani dospělé, kterým nabídne výškově nastavitelné stoly či zdravotní kancelářské židle.

Na děti se zaměří také soutěžní přehlídka GRAND PRIX MOBITEX, jejímž tématem je Dětský nábytek a hračka. Studenti odborných škol představí nábytek, bytové doplňky či hračky určené pro nejmenší.

Bezplatné poradenské centrum

Návštěvníky čeká bezplatné poradenské centrum. Těm, kdo potřebují poradit se zařízením svého bytu, poskytnou v rámci Mobitexu konzultaci interiérové designérky.

Text: Markéta Kamenická
Foto: BVV

Veletrh MOBITEX se uskuteční na brněnském výstavišti od 29. února do 3. března v pavilonu G2. Otevřeno má od 9 do 18 hodin, v neděli zavírá o hodinu dříve. Vstupné lze zakoupit on-line i na místě. Lístek je zároveň platný i na veletrh ProDítě, který se ale koná pouze do soboty.

Doporučené články

Nürnberg Messe

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Topí, chladí, tlumí hluk, svítí i šetří – to jsou stropní sálavé panely

Zdraví, úspory energií, komfort a městský životní styl. To jsou trendy ovlivňující výstavbu i zařízení interiérů. Jejich součástí se už napevno stalo zajištění optimálního vnitřního klima:...

Kateřina Mášová – Zázrak jménem akvarel

Máte chuť k té růži přivonět, pohladit peří skřivánkova křídla, usednout vedle loďky na mořském břehu… Motivy na akvarelech Kateřiny Mášové ožívají a vnášejí do našich...

Odborná rada má při výběru interiérových dveří cenu zlata

Žít v bytě či domě bez interiérových dveří? Komfort takového bydlení by nebyl příliš vysoký, jelikož dveře mají v domácnosti svoji nenahraditelnou funkci. Kromě té základní,...

Veletrhy bydlení, designu a zahrad nabídnou novinky, trendy i konzultace s odborníky

Letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA bude ve dnech 11. až 14. dubna hostit unikátní veletržní souběh FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER a FOR GARDEN. Vystavovatelé z Česka i zahraničí nabídnou na expozicích...

Společné nájemní právo a bydlení manželů

K jednomu bytu může vzniknout právo nájmu více osobám. Může se tak stát při vzniku nájemním smlouvy, při její změně na základě dohody mezi stranami...
Zehnder Tetris