spot_img

Vzorové byty inspirují k naplánování interiéru na míru

Asko – Nábytek, oblíbený prodejce nábytku, chce svým zákazníkům nabízet ty nejlepší služby i sortiment, aby pro ně i nadále byl první volbou při nákupu vybavení do domácnosti. „V rámci naší filozofie a proklientského přístupu rozšiřujeme nabídku našich služeb. V prodejnách postupně budujeme tzv. vzorové byty vybavené kvalitním nábytkem, který ukazuje široké možnosti plánování kompletního interiéru.

„Zákazník si může prohlédnout modelovou kompozici přímo u nás v prodejně a nechat si vytvořit 3D vizualizaci na míru jeho potřebám,“ představuje službu Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti Asko – Nábytek.

Zatím k využití v Plzni a Teplicích

Prostřednictvím této prezentace chce společnost zdůraznit široké možnosti modelových řad, ale také možnost přizpůsobení kompozice na míru. „Vzorové byty slouží jako inspirace. Můžete se na vlastní oči podívat, že můžete mít kuchyň se samostatnou spíží, technickou místnost nebo třeba předsíň, a to vše sladěné do posledního detailu,“ dodává Štěpánová.

Ukázka plánování interiéru na míru

Vzorové byty pak slouží jako ukázka plánování interiéru na míru. „Naši zákazníci jsou zvyklí na plánované kuchyně, nyní však nabídku rozšiřujeme na celý sortiment a dokážeme stejným stylem naplánovat i kompletní domov zcela podle přesných požadavků našich zákazníků,“ upozorňuje Štěpánová a doplňuje, že už nyní můžete službu využít v Plzni a Teplicích. Postupně budou vzorové byty vybudovány i ve zbývajících 12 prodejnách a v osmi obchodech na Slovensku.

Vyzkoušet různé varianty

Nová služba pak stojí na bezplatné 3D vizualizaci interiéru, se kterou pomohou specialisté na prodejnách. „Během konzultace s poradci si můžete také vyzkoušet různé varianty ze široké nabídky dekorů i barev nábytku do celého bytu,“ představuje službu marketingová ředitelka společnosti. Zároveň dodává, že je to pro ně další krok v rámci rozšiřování služeb zákazníkům, na které společnost klade významný důraz. „Spokojený zákazník je naší prioritou, a proto služby i nabízený sortiment neustále posouváme kupředu,“ vysvětluje strategii Štěpánová. „Při rozhodování během nákupu hraje roli celá řada faktorů, a právě osobní zkušenost je pro zákazníky velmi důležitá, na což reagujeme vybudováním těchto vzorových bytů, které prezentují šíři možností, a to jak kompozičně, tak i po designové stránce,“ říká marketingová ředitelka.

Ukázka vzorového vybavení bytu, Asko Teplice

Služby na prvním místě

Už v minulém roce se nabídka služeb, na které společnost klade zásadní důraz, dočkala několika rozšíření. Samozřejmostí je služba Click & Collect i asistovaná nakládka, on-line plánování a poradenství nebo impregnace sedacích souprav.

Naši specialisté dokáží vyřešit jakýkoliv problém

Loňskou novinkou je párování produktů, které usnadňuje on-line nákupy a nabízí produkty, které se hodí ke zvolenému zboží. Největší přidanou hodnotou je pak podle Štěpánové odborné poradenství: „Naši specialisté dokáží vyřešit jakýkoliv problém a navrhnou kompozici nábytku na míru tak, aby vyhovovala přesným požadavkům a potřebám každého zákazníka,“ uzavírá marketingová ředitelka ASKO – NÁBYTEK.

Nábytek pro všechny

Společnost ASKO – NÁBYTEK je součástí rodinné podnikové skupiny Porta se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 14 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje Asko – Nábytek od roku 2009 e-shop.

Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně. Další informace o společnosti naleznete na www.asko.cz.

Text: (pr)
Foto: Asko

Doporučené články

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Zateplení bytových domů v ČR

Může se jevit, že bytové domy jsou už z velké části zateplené, ale je to spíše realita velkých měst. Podle analýzy iniciativy Zateplujeme Česko většina...

Jak šetrně zacházet s vodou

Téma úspory vody je stále aktuálnější a pozornost mu věnuje čím dál více z nás, ať už je důvodem ohleduplnost k přírodě, udržitelný životní styl nebo také...

Celková rekonstrukce bytu 2+1 v bytovém domě z 60. let

Byt se nachází v cihlovém bytovém domě postaveném v 60. letech minulého století. Výměra bytu činí 51 m2. K bytu náleží i větší sklep, což je velkou devizou. Původní dispozice...

Dokonalá souhra

Korado uvádí na trh nový typ radiátoru RADIK V-POWER, který je určen pro tepelná čerpadla. Radiátor dokáže zvýšit tepelný výkon až o 60 %. V současné době...

Založení zahrady projektu Zahrada Gallas

Obyvatelé první etapy projektu Zahrada Gallas v Liberci se dočkají svého bydlení dřív – nastěhují se už letos na podzim. A již nyní, ve středu...