spot_img

Jak zvětšit prostor bytu?

Lodžie a balkony umožní rozšířit obytnou plochu bytu a dovolí obyvatelům bytů užívat si nerušené soukromí a pobyt na čerstvém vzduchu. Jakýkoliv balkon i menšího rozměru výrazně zvýší komfort bydlení.

Řešení existuje pro každého

Balkony a lodžie lze dodat na každý bytový dům. Pokud se obrátíte na profesionály, vždy vám pomohou s výběrem vhodného řešení a provedení. Ať už se jedná o pouhou výměnu starých balkonů za nové nebo řešíte nové balkony a lodžie na dům, kde nikdy nebyly, je potřeba individuální přístup, kompletní servis a poradenství. Vyžadujte certifikaci balkonů jako výrobku s označením CE.

Nabídka možností řešení je široká

Zvolit si můžete závěsný balkon, můžete chtít rozšířit stávající lodžii nebo si vybrat samonosné ocelové či hliníkové lodžie. Představíme vám jednotlivé možnosti, které vyrábí a dodává česká firma PEKSTRA. Jejich bohaté zkušenosti za více než 20 let výroby a tisíce spokojených klientů jsou zárukou profesionality a kvality.

Závěsný balkon

Závěsný ocelový balkon má desítky variant provedení. Prostor, který získáte, vás překvapí svou velikostí. Největší rozměr balkonu je možný až do šíře 6 m a hloubky až 1,5 m. Závěsné ocelové balkony mají vlastní nosnou konstrukci balkonu, jejíž povrch je opatřen žárovým zinkem. Výběr tvaru a výplně balkonu dodá komfort obyvatelům a nový vzhled bytovému domu. Výplně zábradlí si můžete vybírat z trapézového plechu, hladké výplně, bezpečnostního skla, tahokovu, děrovaného plechu i jejich kombinací.

Rozšíření betonové lodžie

Získat prostor i více světla umožňuje rozšíření stávajících betonových lodžií, kdy při revitalizaci fasády se často zmenší hloubka lodžie na nevyhovující. Ale je možné rozšířit lodžii předsazenou balkonovou konstrukcí až o neuvěřitelných 1,5 m.

Samonosné lodžie

Samonosné lodžie vám svými rozměry zajistí další „pokoj“ k bydlení nebo malou zahrádku. Rozměr nepředstavuje žádné omezení, běžné jsou lodžie, které mají 2 až 2,5 m hloubky a šířku 2,5 až 4 m. Oproti betonovým lodžiím jsou tyto lodžie firmy PEKSTRA vzdušnější, mají lepší tok světla a samozřejmě je tady menší zatížení budovy i pozemku. Můžete si vybrat ocelové lodžie nebo modulární hliníkové lodžie.

Dokonalost je v detailech

Nepodceňujte výběr výplně, volbu podlahy ani možnost doplnění o zástěny, zasklení a stříšky. Nezapomeňte ani na praktický sušák na prádlo. Tým odborníků firmy PEKSTRA zajistí zaměření budovy, cenovou nabídku, vypracování technické dokumentace, výrobu, demontáž původních balkonů a finální montáž nových PEKSTRA balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků včetně zasklení podle přání a výběru zákazníka.

Všechny potřebné informace získáte na stránkách www.pekstra.cz. Pokud máte zájem, můžete si na stránkách stáhnout i nový katalog 2022 nebo si jej nechat poslat v tištěné verzi.

Text: Renata Studená

Foto: Pekstra

Doporučené články

Sledujte nás

5,912FanoušciTo se mi líbí
475NásledovníciNásledovat
spot_img

Stavební veletrh Brno nabídl řešení pro lepší bydlení

Chcete lépe bydlet? Chystáte se stavět, rekonstruovat či modernizovat svůj domov? Hledáte informace o dotačních programech, nových stavebních materiálech a technologiích? Zajímají vás udržitelná a energeticky úsporná...

Předplatitelská soutěž BMP

Objednejte si roční předplatné do 30. května 2024, a to e-mailem na danap@send.cz nebo na telefonních číslech 225 985 225 a 777 333 370. Pro 10 předplatitelů jsme připravili knihy...

Relax na maximum. Koupelna s prvky přírody uklidní a potěší smysly

Koupelna je prostředím, v němž se po dlouhém dni zbavujeme nejen fyzických nečistot, ale také stresu a napětí. Rustikální koupelny se na psychickou pohodu přímo zaměřují...

Barevný trend na rok 2024 – Sametový šeřík

Každý rok představuje značka prémiových barev Dulux nový barevný odstín, který je výsledkem rozsáhlého výzkumu globálních společenských, designových a spotřebitelských nálad. Pro rok 2024 bude...

Speciální 3D povrchy interiérových dveří nabízí autentický dřevěný vzhled a zároveň vysokou odolnost

Jedním z kritérií, kterým je potřeba při výběru interiérových dveří věnovat pozornost, je povrch. Ten by měl odpovídat intenzitě „provozu“ v domácnosti a také konkrétní místnosti. Mezi...